WZT napisał(a):kulA napisał(a):WZT napisał(a):kulA napisał(a):czy to dzisiaj wszedzie sa imprezy halloween czy w poniedzialek bo nie wiem kiedy lepiej w domu siedziec bo knajpach jakies badziewie
to zlezy gdzie jestes-jak wiesz kolobrzeg bawi sie tylko w piatek a jak jestes w innym miescie to lepiej siedz teraz w pubie-jest mniejsze prawdopodobiestwo trafienia na taka impreze albo siedz w domu do konca tych swiat i wtedy po tym okresie mozna sie bezpiecznie bawic...
no chyba posiedze w domu i w domu poimprezuje, a za tydzien wita kolobrzeg, a za 2 tygodnie gory
kurde i znowu bedziesz pic?!
Pijaku jeden przywiez mi cos do piciaz z gor:P
raczej nie bede mial co bo my zwykle w jakies odludzie jedziemy i wodeczke sami tam wieziemy


![mml [smilie=mml.gif]](./images/smilies/mml.gif)
, pogaduchy
, muzyczka
Bardzo mi tego brakowało
Pub, piwko
, a potem seans filmowy czyli 'biało dość' 



Gripex i do łóżeczka..
Załatwiłam się i to nieźle... Chyba sobie WOGÓLE nie poimprezuję w najbliższym czasie...