Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » czwartek, 27 paź 2005, 22:02

Vincenta napisał(a):Budyń ......no no, trafiło Ci się ciasteczko, niektórzy panowie chętnie by Ci je zabrali. Masz śliczną dziewczynę.


wpadl chlopak po uszy :) ale ma dobrze, nie jeden chcialby tak wpasc :) zycze wiec szczescia :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mariol » czwartek, 27 paź 2005, 22:13

Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie

<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność> :lol:
Mariol
 

Postprzez Stavro » czwartek, 27 paź 2005, 22:23

Mariol napisał(a):Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie

<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność> :lol:


sliczne zdjecie :) :) masz moze wiecej takich??
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Budyn » czwartek, 27 paź 2005, 22:28

czuje sie jakbym mial zaraz sie zenic :P, mariol poczekaja do jutra ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Budyn » czwartek, 27 paź 2005, 22:46

czuje sie jakbym mial zaraz sie zenic :P, Mariol poczekaja do jutra ;)

Mariol powinno byc tak ;) zabrali guzik edytuj to se next posta napisalem
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Mariol » czwartek, 27 paź 2005, 22:54

Stavro napisał(a):
Mariol napisał(a):Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie

<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność> :lol:


sliczne zdjecie :) :) masz moze wiecej takich??

niestety to jest moje jedyne zdjęcie jak byłam taka maluńka :(
Mariol
 

Postprzez Stavro » czwartek, 27 paź 2005, 22:55

Mariol napisał(a):
Stavro napisał(a):
Mariol napisał(a):Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie

<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność> :lol:


sliczne zdjecie :) :) masz moze wiecej takich??

niestety to jest moje jedyne zdjęcie jak byłam taka maluńka :(


hehe a wspolczesne moze jakies masz?? :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez SAVARY » piątek, 28 paź 2005, 07:56

Mariol napisał(a):Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie

<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność> :lol:



Toż to jesteś nieletnia!! :oops: :P :P :P
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » piątek, 28 paź 2005, 13:25

SAVARY To było wczoraj... <tak to jest kiedy się człowiek nie wyśpi... :lol: >
Dziś już inaczej wyglądam... <Na zdjęciu jestem z bratem> :D
Mariol
 

Postprzez Tisaja » piątek, 28 paź 2005, 13:43

Zdjęcie fajne ......i braciszek niezły :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez SAVARY » piątek, 28 paź 2005, 15:34

Mariol napisał(a):SAVARY To było wczoraj... <tak to jest kiedy się człowiek nie wyśpi... :lol: >
Dziś już inaczej wyglądam... <Na zdjęciu jestem z bratem> :D


Jesteś usprawiedliwiona :wink: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 28 paź 2005, 15:41

"Starsza" też ładnie wyglądasz... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » piątek, 28 paź 2005, 20:26

Właśnie myślimy co napisać, ale z braku pomysłów, bądź weny, nic nie napiszemy, tylko przejdziemy do sedna sprawy :lol:

Taka mała dekonspiracja :wink:

Mariol w całej okazałości
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/rl5 ... dtzny.html

A oto sexy Mariol
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/srk ... 801j4.html
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » piątek, 28 paź 2005, 22:52

groszeq napisał(a):Właśnie myślimy co napisać, ale z braku pomysłów, bądź weny, nic nie napiszemy, tylko przejdziemy do sedna sprawy :lol:

Taka mała dekonspiracja :wink:

Mariol w całej okazałości
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/rl5 ... dtzny.html

A oto sexy Mariol
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/srk ... 801j4.html

groszeq uduszę... :lol:

Przepraszam za tę dawkę mocnych wrażeń po obejrzeniu tragicznych zdjęć...
Oto groszeq w zimowych szatach... :lol:

Jak wszyscy groszeq przechodzi etap dokształcania się... <wyniki ocenzurowano... :lol: >

se se se se se.... :twisted:
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości