A wlasnie czy uwas tez studenci 1 roku przychodza z rodzicami aby razem zalatwic cos w dziekanacie?


WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):Jestem pełnoprawna studentka.... wreszcie dostałam legitymacje
to ja podpisz przynajmniej to wtedy bedzie wazna![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A ja sobie wolne zrobilem i niewiem kiedy mam wracac...
Pytanie do ludzi co jada do Torunia/Lodzi/Bydgoszczy/Pily Kiedy wracacie na studia i czy jedziecie autobusem czy pociagiem?
Pytam bo niechce mi sie samemu wracac do siebie a zawsze jest z kims pogadac...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości