studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » wtorek, 25 paź 2005, 18:01

kuzwa... okazuje sie, ze do konca semestru mam nakrecic nie jeden film krotkometrazowy tylko dwa... to fajnie, bo na zaden nie mam pomyslu :/ czasu na realizacje coraz mnie. uwazajcie ludzie jakie studia wybieracie, bo zle to sie moze dla was skonczyc, tak jak to sie najprawdopodobniej skonczy dla mnie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez wspomnienie » wtorek, 25 paź 2005, 18:04

WZT napisał(a):Ile sie to trzeba nastac na klamac aby sobie legitymacje podbic...ale i task znowu jutro mam stanie pod dziekanatem zapewnione.... tyle spraw a czlowiek jest jeden i kiedy on ma na zajecia chodzic?!


ty przynajmniej posiadasz cos takiego jak legitymacja.
My codziennie okupujemy dziekanat i lipa z miodem bo nie mamy ani legitymacji ani indeksów.
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » wtorek, 25 paź 2005, 18:10

WZT napisał(a):
wspomnienie napisał(a):
WZT napisał(a):Ile sie to trzeba nastac na klamac aby sobie legitymacje podbic...ale i task znowu jutro mam stanie pod dziekanatem zapewnione.... tyle spraw a czlowiek jest jeden i kiedy on ma na zajecia chodzic?!


ty przynajmniej posiadasz cos takiego jak legitymacja.
My codziennie okupujemy dziekanat i lipa z miodem bo nie mamy ani legitymacji ani indeksów.


to macie burdel tam niezly


wiez mi ze nie jeden i nie tylko burdel :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez kulA » wtorek, 25 paź 2005, 18:31

wspomnienie napisał(a):
WZT napisał(a):Ile sie to trzeba nastac na klamac aby sobie legitymacje podbic...ale i task znowu jutro mam stanie pod dziekanatem zapewnione.... tyle spraw a czlowiek jest jeden i kiedy on ma na zajecia chodzic?!


ty przynajmniej posiadasz cos takiego jak legitymacja.
My codziennie okupujemy dziekanat i lipa z miodem bo nie mamy ani legitymacji ani indeksów.

indeks to ci akurat niepotrzebny przez najblizsze pare miesiecy, ale legitka to by sie przydala :]
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez wspomnienie » wtorek, 25 paź 2005, 18:37

kulA napisał(a):
wspomnienie napisał(a):
WZT napisał(a):Ile sie to trzeba nastac na klamac aby sobie legitymacje podbic...ale i task znowu jutro mam stanie pod dziekanatem zapewnione.... tyle spraw a czlowiek jest jeden i kiedy on ma na zajecia chodzic?!


ty przynajmniej posiadasz cos takiego jak legitymacja.
My codziennie okupujemy dziekanat i lipa z miodem bo nie mamy ani legitymacji ani indeksów.

indeks to ci akurat niepotrzebny przez najblizsze pare miesiecy, ale legitka to by sie przydala :]



oj tak tak, na swieta by sie wyjechało do szczecina by sie pojechalo a tak kiszka
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » wtorek, 25 paź 2005, 19:01

coooty, co niektóre osoby to by dostały wylewu krwi do miski, a by mnie stopem nie puściły :cry:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez yennefer » wtorek, 25 paź 2005, 19:11

jestem zaszokowana... :shock: i to pozytywnie :twisted:
mialam dzis zalatwic pare spraw w dziekanacie i odebrac indeks, ale kolejka byla tak niemilosiernie dlugakosmicznie dluga, ze nie bylo zadnych szans na to, by zdazycm wiec zrezygnowalam...przez przypadek przechodzilam kolo dziekanatu juz po godzinach pracy szanownych pan, ale ze zobaczylam jak ludzie jeszcze probuja sie tam wcisnac ze swoimi sprawami, to i ja skorzystalam..
i tu wlasnie nastapil szok... panie byly dzis tak mile, ze NAWET zartowaly sobie z tej "przebieglosci" studentow, zalatwily wszystko bez marudzenia i glupich min - slowem, tak powinno byc zawsze. ;) :P
i co najwazniejsze - dowiedzialam sie, ze dostane stypendium naukowe, wiec mam kolejny powod do radosci :jupi: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 25 paź 2005, 19:54

yennefer napisał(a): jestem zaszokowana... :shock: i to pozytywnie :twisted:
mialam dzis zalatwic pare spraw w dziekanacie i odebrac indeks, ale kolejka byla tak niemilosiernie dlugakosmicznie dluga, ze nie bylo zadnych szans na to, by zdazycm wiec zrezygnowalam...przez przypadek przechodzilam kolo dziekanatu juz po godzinach pracy szanownych pan, ale ze zobaczylam jak ludzie jeszcze probuja sie tam wcisnac ze swoimi sprawami, to i ja skorzystalam..
i tu wlasnie nastapil szok... panie byly dzis tak mile, ze NAWET zartowaly sobie z tej "przebieglosci" studentow, zalatwily wszystko bez marudzenia i glupich min - slowem, tak powinno byc zawsze. ;) :P
i co najwazniejsze - dowiedzialam sie, ze dostane stypendium naukowe, wiec mam kolejny powod do radosci :jupi: :twisted:

Gratuluję "przebiegłości" :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » wtorek, 25 paź 2005, 20:17

ja stypendium nei bede mial ale za to nie mam kolejek do dziekanatu :D i zalatwiam alll kiedy chce i o jakiej godzinei chce :P tylko jest 2ga strona medalu ja za to place :P ale cos za cos :) po prostu zycie....
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez qrczak » wtorek, 25 paź 2005, 20:23

Budyn napisał(a):ja stypendium nei bede mial ale za to nie mam kolejek do dziekanatu :D i zalatwiam alll kiedy chce i o jakiej godzinei chce :P tylko jest 2ga strona medalu ja za to place :P ale cos za cos :) po prostu zycie....


Tez tak kiedyś miałem, ale zachciało mi się szkołę zmieniać.
Teraz prawie pół roku po obronie nie mogę odzyskać ani matury ani starego indeksu bo matura w szczecinie, a indeks musi jakiś przygłup z tytułami podpisać i to mu zajmuje prawie pół roku. Widocznie go przerasta to zadanie.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » środa, 26 paź 2005, 17:55

WZT napisał(a):Je dzisiaj wszystko zalatwilem w dziekanacie-oplacalo sie stac na na 8 rano aby o 12 wejsc i zostac przyjety opieprzony ze z takim pasozytem na zdrowej tkance studenckiej sa zawsze problemy.... ale przynajmniej wszystko zalatwione :jupi:

A wlasnie czy uwas tez studenci 1 roku przychodza z rodzicami aby razem zalatwic cos w dziekanacie?
Bo ja mialem taka oto sytuacje:
Juz mam wchodzic tu jakas coreczka z mamusia podchodzi domnie z takim tekstem: Czy pan moze moja corke przeposcic bo przed chwila przyjechalismy i moja corka nie moze w tak dlugiej kolejce stac....
jak to uslyszalem to mnie krew zalala...



Ekonomicznie :lol: tyz musze sporóbować :wink:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Google [Bot] i 11 gości