co tu duzo mowic - piekna powiesc, osadzona w czasach szerzacego sie libertynizmu, niemoralna, wciagajaca bohaterow w siec intryg, z ktorej istnieje wyjscie tylko ku ostatecznej katastrofie.
a dzis pora na "Cierpienia mlodego Wertera" - powtorka z liceum, ale konieczna


z 1919r - trudny język ale warto...