propet_galeria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

propet_galeria....

Postprzez propet » niedziela, 23 paź 2005, 15:29

Nie mam ani dobrego sprzetu, ani czasu ale czasmi cos zrobie, nie zawsze dobrego ale co mi tam :P


Fotka pierwszego grzyba.... :P
Obrazek
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez propet » niedziela, 23 paź 2005, 15:35

And the second one...

Purchawka....

Obrazek
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez propet » niedziela, 23 paź 2005, 15:43

And the last one...

Las, nawet nie wiecie jak wysoko musialm wejsc....

Obrazek
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez propet » niedziela, 23 paź 2005, 22:57

NataliaW napisał(a):Damian: :shock: :| :lol: :lol: :glupek: :P




No co.... :( :P
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez kamila » niedziela, 23 paź 2005, 23:18

ejj...purchawka jest cool, przypomina mi -meduze :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » niedziela, 23 paź 2005, 23:43

kurde jak z atlasu grzybow :D
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez propet » poniedziałek, 24 paź 2005, 06:42

Slayer napisał(a):kurde jak z atlasu grzybow :D


No prawie jak, ale zdjęcia robione samemu :)
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez Garis » poniedziałek, 24 paź 2005, 06:42

eee... spoko, pachnie lasem :)
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez propet » poniedziałek, 24 paź 2005, 08:25

NataliaW napisał(a):
propet napisał(a):
NataliaW napisał(a):Damian: :shock: :| :lol: :lol: :glupek: :P




No co.... :( :P


...bo to zła kobieta była.....która nie lubi grzybów, przecież kłamac nie będe...zła może i jestem ale nie kłamca :P

Wrzuc zdjęcia morza-daleko od domu zrobiłam sie sentymentalna, jest większa szansa, że mi się spodoba.... :twisted:


:wink:


och Ty marudo..... zobacze cos znajde, ale jak wróce z pracy... :*
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez propet » wtorek, 25 paź 2005, 09:13

Nic szczególnego tu nie bedzie, ale cos tam zawsze.... :]
1
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
4
Obrazek
5
Obrazek
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości