Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez marek » niedziela, 23 paź 2005, 18:33
WZT napisał(a):to twoje?
Jesli tak to za[beeeeeep]
A jesli nie to przekaz autorowi ze super zdjecie zrobil!
moje, przekazał(em~eś) autorowi
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » sobota, 24 gru 2005, 11:04
"Światła wielkiego miasta"

-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez MarcinR » niedziela, 1 sty 2006, 11:23
fajny pomysl ., ladna zdjecie tylko kadr mi nie pasuje
zaznaczam "mi"
-
MarcinR
-
przez marek » niedziela, 1 sty 2006, 11:34
Możesz pisać bezpośrednio pod zdjęciami, korzystając z adresu w stopce.
(wizjer.net)

-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » wtorek, 17 sty 2006, 21:30
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez FiDo » piątek, 27 sty 2006, 18:13
pierwsze mi sie bardziej podoba. ale drugie jest zastanawiajace

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez marek » czwartek, 4 maja 2006, 18:46
rozmiar XXXX...XL
więcej na stronie
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » niedziela, 25 cze 2006, 21:59
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » niedziela, 9 lip 2006, 06:28
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » niedziela, 23 lip 2006, 18:01
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez Martius » niedziela, 23 lip 2006, 20:47
pierwsza fotka markowskiej byla by ok gdyby nie uciety lokiec

-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez marek » niedziela, 20 sie 2006, 11:38
Martius napisał(a):pierwsza fotka markowskiej byla by ok gdyby nie uciety lokiec

bywa, ale to jest całe

-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości