TISAJA napisał(a):Masz rację....nie próbowałam bez antywirusa.... i pewnie dlatego nie widzę róznicy....ale komp wykonuje moje polecenia bez opóźnień.I o to chodzi. A nawet kiedy siedzę na forum pojawia mi sie napis" Atak sieciwy HELKERN z nr ip.................. został zablokowany".....to chyba dobrze,ze mam antywiruska.....
hehe to Twoja piaskownica i Twoje zabawki, ja sie nie wtracam jedynie wyrazam swoje zdanie.
osobisice nie lubie antywirow, ale np. uzywam Firewalla ktory moim zdaniem jest 'mniejszym zlem'


. A nawet kiedy siedzę na forum pojawia mi sie napis" Atak sieciwy HELKERN z nr ip.................. został zablokowany".....to chyba dobrze,ze mam antywiruska.....