Guild Wars

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez McBolo » czwartek, 1 wrz 2005, 12:41

Stef@n napisał(a):Celeron II 700 MHz
GeForce 2 MX/400 32 MB
253 sdram
320 łącze

będzie ciąć strasznie??


nie odpowiem ci, bo nie gralem na takim sprzecie

wejdz na http://www.guildwars.org.pl

tam na forum mozesz poczytac, bo sa pytania o sprzęt
miłej lektury
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez McBolo » czwartek, 1 wrz 2005, 13:10

Stef@n napisał(a):czytałem na guildwars.pl forum że połączenie R/N jest dobre


nie mam w tym doswiadczenia, wiec nie pomoge.
ja mam rangera i uzywam tylko skilli stricte rangerowych. Marksmanship na maksa, Wilderness Survival na maksa i reszta w expertise (chociaz na razie mam wrzucone beast mastery zamiast expertise)
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez McBolo » czwartek, 1 wrz 2005, 14:41

da sie,
jezeli bedizesz robil wszystkie questy to zdobedziesz wszystkei skille podstawowe

zeby zdobic elitarne trzeba bedzie poszukac (sa mapki na ktorych masz zaznaczone gdzie mozna znalezc jaki skill - choc czasami trzeba kilkaktornie chodzic, bo bossowie od ktorych wyciagasz elite pojawiaja sie losowo, wiec jest szansa, ze nie trafisz za pierwszym trazem na swojego rodzaju bossa)
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez obv » wtorek, 4 paź 2005, 14:27

moze sie skusze, jak dozbieram kase, a jak tam grywalnosc? Sa jakies eventy, cos w tym stylu ? 100 zl to jednak troche kasy, a nie chce gry na tydzien/dwa
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez obv » wtorek, 4 paź 2005, 17:02

ok przejrze, trzeba juz szukac gierki na dllugie zimowe wieczory :twisted:
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez obv » środa, 19 paź 2005, 14:43

jak ktos ma zbednego keya, albo znudzila mu sie gierka to chetnie wymienie klucz do Neverwintera, W3:roc, W3:tft, Wh40k, na key do guild warsa ( konto )
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez obv » czwartek, 20 paź 2005, 16:45

narazie gram na tym 10 godzinnym keyu, ciekawe czy potem tez sie da grac na kolejnym i kolejnym itp :D
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość