Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » wtorek, 18 paź 2005, 21:37

qrczak napisał(a):
Slayer napisał(a):"siedemnascie mgnien wiosny" :D nasluchalem sie dowcipow o Stirlitzu i musialem obejrzec :) :roll:
a wrazenia? coz mieszane :)


Gdzies to wykopał :?: :shock:


dodaja ostatnio do 'Krzyzowki z Filmem' w "Naj"... a jako ze mam mozliwosc to sobie pozyczam i ogladam ;)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Mafi » środa, 19 paź 2005, 12:39

"Pacyfikator"- super film dla rozluźnienia, polecam :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Thomi » środa, 19 paź 2005, 12:52

Co kryje prawda

wczoraj z Ukochan
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez Thomi » środa, 19 paź 2005, 12:53

wczoraj z Ukochana go obejrzelismy... dobry film.. trzymajacy do konca w napieciu :twisted:
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 19 paź 2005, 19:29

Thomi napisał(a):Co kryje prawda

wczoraj z Ukochan

Też go oglądałam. Jeden z nielicznych filmów z udziałem H.Forda, w którym grał negatywną rolę... Ale fakt - film był całkiem niezły. :)
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » czwartek, 20 paź 2005, 00:03

pastor napisał(a): Polecam film kazdemu kto lubi ogladac dziwne filmy, ale to na prawde dziwne...wiecej nie powiem :twisted: :twisted: :twisted:


"zakochany bez pamięci"
... to fakt... dziwny film... ale mi także bardzo się podobał... a więc krótko - dla mnie to opowieść o przeznaczeniu... losie... miłości którą człowiek może starać się oszukać ... ale i tak bezskutecznie ... człowiek odzyskuje wiarę w szczęśliwe zakończenia... choć to filmowe jest bardzo dwuznaczne ...

... również polecam :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mafi » czwartek, 20 paź 2005, 09:21

"Szkoła uczuć" ehh... cudny film, nic więcej nie powiem :) Polecam każdemu kto chce się trochę wzruszyć i uronić łzę... :zakochany:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez r00t » czwartek, 20 paź 2005, 15:17

Exils - tutaj nabazgrałem więcej... -> http://localh0st.org/
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 20 paź 2005, 15:57

Mafi napisał(a):"Szkoła uczuć" ehh... cudny film, nic więcej nie powiem :) Polecam każdemu kto chce się trochę wzruszyć i uronić łzę... :zakochany:

Prawda, płakałam płakałam płakałam...Istna love story umieszczona w realiach liceum :D Gorąco polecam :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez tomo » piątek, 21 paź 2005, 18:39

Łzy Słońca <----- totalny nie wypał :lol: :lol: :lol:
tomo
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2003, 19:15
Lokalizacja: ogrody

Postprzez kawon » sobota, 22 paź 2005, 14:53

Dunkel Wasser (Dark Water z niemieckim dubbingiem)
pierwsze pol godziny bardzo dobre, klimatyczne, nawet mozna by powiedziec psychologicznie ciężkie. Niestety nim dalej tym gorzej. A już finalowa scena (w zalozeniu przerazajaca) wprawila mnie tylko w szyderczy smiech.
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez kulA » sobota, 22 paź 2005, 15:34

PitBull

film nawet niezly ale bez zadnych rewelacji
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości