Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Tisaja » wtorek, 18 paź 2005, 15:14
slonkokg
..........

Bądź dzielną dziewczynką.....nic się nie martw....musi być dobrze!!......Tylko jak już obronisz....to nie każ mówić do siebie pani
magazynier......

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Easy Rider » wtorek, 18 paź 2005, 17:54
Easy Rider napisał(a):z całym wielkim szacunkiem Report - ale g...o mnie to obchodzi

upss, pomyliłem topiki wielkie sorry, a Słonko oczywiście powodzeeeeeniaaa!!!!!!!

-

Easy Rider
- Terminator
-
- Posty: 787
- Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
- Lokalizacja: Radosne Rumunki
przez MarcinR » wtorek, 18 paź 2005, 18:15

w czwartek pijemy

-
MarcinR
-
przez Slayer » wtorek, 18 paź 2005, 20:32
slonkokg napisał(a):Nie bede Wam dziekowac, bo po co

Podziekuje jak bedzie pozytywnie, bo wtedy bede wiedziala, ze "byliscie" ze mna

3m sie mloda, nie daj sie tam

-
Slayer
- Terminator
-
- Posty: 769
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
- Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu
przez Mafi » środa, 19 paź 2005, 13:30
slonkokg napisał(a):Ihaaaaaaa

Mam magazyniera i od dzis zaczynam naukowo leniuchować

Nauce mówie dosc, poki co

Się obroniłam na 4
Dzieki za kciuki wszystkim

Gratuluję

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Slayer » środa, 19 paź 2005, 13:33
slonkokg napisał(a):Ihaaaaaaa

Mam magazyniera i od dzis zaczynam naukowo leniuchować

Nauce mówie dosc, poki co

Się obroniłam na 4
Dzieki za kciuki wszystkim

hehwe wiedzialem ze Ci sie uda

gratulacje magazynierko

-
Slayer
- Terminator
-
- Posty: 769
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
- Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości