Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » niedziela, 16 paź 2005, 18:08
NataliaW napisał(a):Dzieki wspaniałości mojego cudnego współlokatora który udostępnił mi sprzęt
taaak, a sprzet sie caly nagrzal od tego cieplego swiatla

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » niedziela, 16 paź 2005, 19:20
Romannie rozumiem tej historii
Heh....no tak to jest z facetami.........

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez MarcinR » niedziela, 16 paź 2005, 19:23
Talent , talent talent ale u ciebie tylko przez duze T pisany

taki masz talent przeogromny

-
MarcinR
-
przez MarcinR » poniedziałek, 17 paź 2005, 13:18
NataliaW napisał(a):MarcinR napisał(a):Talent , talent talent ale u ciebie tylko przez duze T pisany

taki masz talent przeogromny

Talent to miał Picasso, Goethe, Bułhakow, Mozart i wielu, wielu innych...ja tylko lubie się z aparatem zabawiać...

![bow [smilie=bow.gif]](./images/smilies/bow.gif)
-
MarcinR
-
przez FiDo » poniedziałek, 17 paź 2005, 15:47
ma talen ma, ubolewam tylko, ze go tak marnuje

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » poniedziałek, 17 paź 2005, 15:54

marnotrawstwo
-
MarcinR
-
przez Garis » sobota, 22 paź 2005, 21:58
"W Jej dłoni" - super ! Do nieszczęśliwego obrazu miłości polecam Tymon & Transistors - Biały Miś. Ostatnio wpadło mi w ucho

-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez Bruno » poniedziałek, 31 paź 2005, 11:32
WZT napisał(a):A co z twoim ptaszkiem?
Gapus to pewnie dla zmyly, aby nie wydalo sie gdzie jest ptaszek...
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości