imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mp-mp » wtorek, 11 paź 2005, 18:56

Dziś nic, ale jutro szykuje się babski wieczór. Mężczyźni zostają w domu z dziećmi i przy garach :lol:
Avatar użytkownika
mp-mp
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 cze 2004, 21:32
Lokalizacja: Polska

Postprzez SAVARY » wtorek, 11 paź 2005, 19:56

o kurczę! :shock:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mp-mp » środa, 12 paź 2005, 13:13

Nie feminizm tylko równouprawnienie :D
Avatar użytkownika
mp-mp
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 cze 2004, 21:32
Lokalizacja: Polska

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 13 paź 2005, 18:00

Wieczorek filmowy z przyjaciółmi... [smilie=mml.gif] [smilie=gathering.gif] :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » czwartek, 13 paź 2005, 18:12

babski wieczór... :twisted:
film, jedzonko i ... :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez report5 » czwartek, 13 paź 2005, 18:22

pożegnanie żurawi - plaża - łep w niebo - butelka przy ustach
report5
 

Postprzez kamila » czwartek, 13 paź 2005, 18:24

report5 napisał(a):pożegnanie żurawi - plaża - łep w niebo - butelka przy ustach

hmmm... już wiem co będę robiła :wink: , trza przejść się na plażę :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 14 paź 2005, 11:57

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):pożegnanie żurawi - plaża - łep w niebo - butelka przy ustach

hmmm... już wiem co będę robiła :wink: , trza przejść się na plażę :)


kamila widziałaś tych ludzi w morzu - tak około 2 w nocy ?
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 14 paź 2005, 12:24

Jak na piątek przystało spotkanie w gronie znajomych... :wink: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 14 paź 2005, 13:16

report5 napisał(a):kamila widziałaś tych ludzi w morzu - tak około 2 w nocy ?

no coś Ty, tak późno mnie tam nie było :) , a co to jakieś morsy, były?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » piątek, 14 paź 2005, 13:38

eNeMeF czyli nocny maraton filmowy podtytul "noc niepokornych" wyswietlac beda:

Factotum (pokaz przedpremierowy)
(Norwegia, 2005)

Głową w mur
(Gegen die Wand — Niemcy, Turcja, 2003)

Edukatorzy
(Die Fetten Jahre Sind Vorbei — Austria, Niemcy, 2004)

Zło
(Ondskan — Szwecja, 2003)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » piątek, 14 paź 2005, 15:30

... dziś bez szału ... plany stosunkowo spokojne ... zresztą jeśli zły nastrój się utrzyma to chyba ciężko będzie o dobry wieczór ... a więc wszystko "w rękach" towarzystwa ... :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 4 gości