NataliaW napisał(a):FiDo napisał(a):a ja tam pojade.... nie wiem jeszcze kiedy, ale wezme aparat, wezme statyw i tam pojade
Powiedz kiedy-schowam sie w Twojej torbie-by za podróż nie płacić....![]()
![]()

A ja chętnie z Wami powzdycham......
No nie sake nie przywiozła....przywiozła mi piękne oryginalne pałeczki:męskie i kobiece(!)....oraz cudne japońskie rycinyA czy twa sister moze nie przywiozla jakies Sake?
BO tak sie dzilisz tymi pamiatkami to moze i sake sie podzielisz z starym kaleka?

Elfi była ze swoim narzeczonym w Egipcie (taki prezent dostała na mikołajki)

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości