.Kto nie był głosować niech się wstydzi, a fe 
nie ma to jak dobre ukrywanie sie
Mariol napisał(a):I również małe pytanie... Wie ktoś kiedy się u nas planuje studniówkę...![]()

Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke

redlovebloodgirl napisał(a):Mariol napisał(a):I również małe pytanie... Wie ktoś kiedy się u nas planuje studniówkę...![]()
jak sobie zrobisz to bedziesz miala
Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke

redlovebloodgirl napisał(a):Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke
a bylby tort czekoladowy?
, hyhy. Spoko Piter jakby tort byłby nie dobry, to Ciebie byśmy zjedli

olkakg napisał(a):Czy ktoś coś przygotowuje na dzień nauczyciela?
olkakg napisał(a):Czy ktoś coś przygotowuje na dzień nauczyciela?

redlovebloodgirl napisał(a):w szkole oficjalnie dzien nauczyciela obchodzony jest razem z jubileuszem. nie bedzie wiec jutro zadnego apelu zwalniajacego nas z lekcji![]()
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości