1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 8 paź 2005, 23:22

no, nawet na 2 foty się załapałam, :wink: .Kto nie był głosować niech się wstydzi, a fe :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » niedziela, 9 paź 2005, 12:40

Oooo... Moja twarzyczka ozdobiła również dwa zdjonka... :D

Tak poza tym to nie wiedziałam, że p. Słomka naprawdę istnieje... :P
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 9 paź 2005, 12:47

a mnie nigdzie nie ma :wstyd: nie ma to jak dobre ukrywanie sie :kroli:
i mam takie male pytanko...cos zwiazanego ze swietem szkoly bedzie odbywalo sie rowniez w sobote...czy my wtedy tez bedziemy musieli na tym byc??
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:00

redlovebloodgirl To było by zbyt piękne żebyśmy mieli normalnie wolne...
Szczególnie myślę nasza klasa... Choć kto wie... może się zlitują nad nami... :roll:


I również małe pytanie... Wie ktoś kiedy się u nas planuje studniówkę...??
:P
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:28

Mariol napisał(a):I również małe pytanie... Wie ktoś kiedy się u nas planuje studniówkę...??
:P


jak sobie zrobisz to bedziesz miala :lol:
w gromku juz wszystko wiadomo tylko u nas cala impreza jeszcze w polu jest :oops: :evil:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Budyn » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:14

jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez spOks » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:26

%-)
Avatar użytkownika
spOks
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 27 sie 2003, 11:45

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:35

Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke :)

a bylby tort czekoladowy? :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 10 paź 2005, 21:03

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a):I również małe pytanie... Wie ktoś kiedy się u nas planuje studniówkę...??
:P


jak sobie zrobisz to bedziesz miala :lol:


Zacznę nad tym myśleć... :twisted:

Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke


No już to widzę... budyń czekoladowy... torty czekoladowe... napoje czekoladowe... :lol:
Mariol
 

Postprzez Budyn » poniedziałek, 10 paź 2005, 21:06

a tam od razu na czkoladowo ;)

Ja juz wiem jak organizowac imprezy ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kamila » wtorek, 11 paź 2005, 16:07

redlovebloodgirl napisał(a):
Budyn napisał(a):jak ja bym sie tym zajol to do piero byscie mieli 100dniowke :)

a bylby tort czekoladowy? :lol:

chyba z Budyniem :twisted: :eat: , hyhy. Spoko Piter jakby tort byłby nie dobry, to Ciebie byśmy zjedli :P :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » środa, 12 paź 2005, 18:48

Czy ktoś coś przygotowuje na dzień nauczyciela? :>
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Easy Rider » środa, 12 paź 2005, 21:08

olkakg napisał(a):Czy ktoś coś przygotowuje na dzień nauczyciela? :>

no! ja się bierę do roboty! keksa odfajkuję,adanio 1 h
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 12 paź 2005, 21:28

olkakg napisał(a):Czy ktoś coś przygotowuje na dzień nauczyciela? :>

w szkole oficjalnie dzien nauczyciela obchodzony jest razem z jubileuszem. nie bedzie wiec jutro zadnego apelu zwalniajacego nas z lekcji ;) :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » środa, 12 paź 2005, 21:46

redlovebloodgirl napisał(a):w szkole oficjalnie dzien nauczyciela obchodzony jest razem z jubileuszem. nie bedzie wiec jutro zadnego apelu zwalniajacego nas z lekcji ;) :lol:

a szkoda... :twisted:
(aa.. wogóle doszły do mnie słuchy, że jutro o 10:30 ktoś "ważny" ma wpaść do nas do szkoły :P )
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości