SAVARY napisał(a):kurczaczek napisał(a):Tak, w końcu w domu [teraz] nie bywa się codziennie.
oooOOOOooo

SAVARY napisał(a):kurczaczek napisał(a):Tak, w końcu w domu [teraz] nie bywa się codziennie.
oooOOOOooo


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości