Co Ty robisz temu Chesterowi???
To zabawka.....nie rób z nim "takich" rzeczy.....

stary_zgred napisał(a):Kaucz, a nie bierzesz sobie za bardzo do serca swego statusu forumowicza (Uzależniony)? Hyyyhyyhyyyy... Wszystkiego dobrego.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości