studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » piątek, 30 wrz 2005, 10:24

jade jutro. Wcale a wcale mi sie nie chce. Co wiecej mysl ze mam stad jechac napawa mnie lekiem i przerazeniem.
Dupa
nie jade :cry:
jesień
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Nemo » piątek, 30 wrz 2005, 10:53

WZT napisał(a):ja juz jestem przygotowany do rozpoczecia studiow:
5 litrow wina
0,5 litra Grappy
i juz jutro wyjazd do akademika....



:lol: :lol: No no WZT z takim przygotowaniem -sesja w kieszeni :drunk: :beer: :drunk: :drunk:


Jade juz w niedziele. Nie chce mi sie tam wracac. :( :(
Ja sie chyba zatesknie za ty miastem i ludzmi!! :placze: :placze:
Gdzie tu sie jakies biuro skarg i zazalen??!!
[smilie=shoot2.gif] Niech ktos wymysli teleportacje, moze byc nawet w garnku!! 8)

:placze: :placze: :placze: :(
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Nemo » piątek, 30 wrz 2005, 11:17

WZT napisał(a):Nemo jeszcze moj wpolokator tez cos przywiezie(chwalil sie ze 20 litrow zacieru postawil) i juz dzisiaj polowa "Drink Team" jedzie na miejsce a ja dopiero jutro jade.....co dziwne ja tam za tym miastem nie tesknie ale nawet nie lubie tego miasta do ktorego jade....


Niezle !! To ja bym z checia do was tam wbila!! :drunk: :drunk: :beer: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Nemo » piątek, 30 wrz 2005, 11:40

WZT napisał(a):Gdybys rok temu powiedziala to by dalo by sie cos zalatwic a teraz wszedzie te wszedobylskie kamery montuja.....
A wlasnie mam pytanie do ludzicomieszkaja w DS- uwas tez zakladaja systemu monitorujace zycie studencki bo takie sa wymogi????



:( :beer: :beer: odbijemy sobie kiedys!! :wink:

Hmm.. z tego co wiem to w akademikach, ktoore ja odwiedzam ( w mym miescie studenckim) to nie montuja. Wiem , ze chcieli usunac portierki, ale studeci zorganizowali strajk i zostaly:)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kurczaczek » piątek, 30 wrz 2005, 14:41

Jestem już tydzień na zajęciach i nie narzekam.
Na brak wolnego czasu róznież.
Od razu wszystko ruszyło pełna parą!! :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Nemo » piątek, 30 wrz 2005, 18:27

kurczaczek napisał(a):Jestem już tydzień na zajęciach i nie narzekam.
Na brak wolnego czasu róznież.
Od razu wszystko ruszyło pełna parą!! :)


Kurczaczku jak milo Cie'' widziec''!!! :D :D :D Widze ze ostro pracujesz!!
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Kalynka » piątek, 30 wrz 2005, 19:54

Peny napisał(a):jade jutro. Wcale a wcale mi sie nie chce. Co wiecej mysl ze mam stad jechac napawa mnie lekiem i przerazeniem.
Dupa
nie jade :cry:
jesień


Tez uderzam jutro. Daj Boze kumata wspolokatorke i tanie produkty w sklepach. :wink:
Bedzie dobrze, bo zwyczajnie nie moze byc. Ja juz mam teorie, jak bedzie lipa towarzyska, to tez bedzie dobrze, bo bede sie duzo uczyla, siedziala tylko i wylacznie w swoim pokoju i sie uczyla i uczyla i bede bardzo madra i bede miala potem swietna prace itp. To samo mowilam sobie przed liceum i plan nie wypalil. Daj Boze by teraz tez runal. :lol:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez yennefer » sobota, 1 paź 2005, 02:13

no i zbliza sie oto czas wyjazdu... jutro trzeba bedzie sie spakowac, a w niedziele rano juz wyjade, by rozpoczac kolejny rozdzial opowiesci z cyklu: zycie studenckie w pyrlandii.
jakos nie chce mi sie jechac, mimo ze juz odczuwam "glod wiedzy" jesli mozna to tak nazwac (wakacje za bardzo mnie rozleniwily, czas nadrobic braki ;))
bede tesknic. :oops: dobrze, ze juz za tydzien bede z powrotem :roll: :) :) :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez bunt_bAku » sobota, 1 paź 2005, 09:59

ja tam juz po kolejnej dobrej imprezie studenckiej ejstem jest spoko git znowu:) pozdro
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 1 paź 2005, 22:49

Aż Wam zazdroszczę tego całego "życia" studenckiego... :roll: :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » niedziela, 2 paź 2005, 07:49

MeYa napisał(a):jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek ;)
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza ;)
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia :)


Mamuuuuuuuuuuuuuuuuusia :cry: :cry: [smilie=baby.gif]

Peny Slonce nie bedzie tak zle :super:

A ja sobie mieszkam w czterech duuuzych pokojach..
Juz miala pierwsze zaliczenie. Pan wykladowca skonczyl swoj 4-godzinny wyklad i po 5 min. mowi do nas z cudownym usmiechem na twarzy "W takim razie prosze wyciagnac teraz kartki. Ja ewentualnie sluze swoimi. Napiszemy zaliczenie z bierzacego materialu..." [smilie=mbounce.gif]
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » niedziela, 2 paź 2005, 10:20

I tak historia sie powtarza.Znowu pakowanko i w droge na studia!
Mam nadzieje , ze moja nowa wspoolokatorka nie zwariuje...... :wink:
Yenn-> malo komu sie chce.Dasz rade w ''Ziemniakowie'' [smilie=smurf.gif]
:wink: :)

Do milego!! :ninja: [smilie=wavecry.gif] [smilie=wavecry.gif]
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Kalynka » niedziela, 2 paź 2005, 12:26

ZAINTERESOWANA napisał(a):Aż Wam zazdroszczę tego całego "życia" studenckiego... :roll: :wink:

Mam nadzieje, sama sobie tez go zazdroscic w najblizszej przyszlosci. To jest najgorsze, ze wszyscy wokol mi wpajaja jak to cudownie, nie wiem co mnie czeka, Oni by tedz chcieli itp, a ja jeszcze nie zaczelam tak naprawde /bo chwilowo jestem jeszcze u znajomych pod Toruniem/ a juz mi sie nie chce. :shock:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości