czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Crash » poniedziałek, 26 wrz 2005, 23:20

Al Sirat - Kala

Nie ma to jak rodzima produkcja :) .....naprawde dobra ciezka muzyka..
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Suzy » poniedziałek, 26 wrz 2005, 23:37

... Jeden Osiem L "Pytam kiedy" -

"... zmienne... wszystko wokół wciąż inne...
nieplanowane wcześniej sprawy - niby tak pilne...
wybór przecież wiesz - byłby jasny ...
ale znów mam za czymś gonić...
życie plan ma na to własny... szkoda...
przecież nie będziesz płakać...
ciągle wierzysz w ten dzień ... ten co ma wszystko poukładać... "
8)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez MarcinR » wtorek, 27 wrz 2005, 09:09

Kanye West : Diamonds From Sierra Leone :D zajefajny kawaleczek ..
MarcinR
 

Postprzez Nemo » wtorek, 27 wrz 2005, 13:26

Nirvana-you know you're right
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez obv » wtorek, 27 wrz 2005, 14:31

the analogs - gdzie sie na[beeep]

W tej knajpie nie można się dobrze na[beeep]
Techno, stroboskop, panienki na heblach
Gdzie szafy grające i pijana orkiestra
Grająca melodie, co chwytała za serca?

W tej knajpie nie można się dobrze na[beeep]
Anorektyczki, ultrafiolet, balejaż
Gdy zaśniesz na stole, żeby mieć chwilę przerwy
Zaraz chcą Cię wyrzucić, albo wybić Ci zęby

W tej knajpie nie można się dobrze na[beeep]
Łza zakręci się w oku kiedy wspominam nieraz
Te barmanki obfite z dekoltami do pępka
Czuję ból przenikliwy w głębi mojego serca

Ref.:
Gdzie knajpy świecące jak morskie latarnie?
Gdzie spełnia się każe z najskrytszych marzeń
Gdzie płyną w powietrzu dźwięki ckliwej muzyki
Gdzie nie ma DJ-jów ani elektroniki
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Suzy » wtorek, 27 wrz 2005, 22:01

... Audioslave "Be yourself" ...

... "... ktoś rozpada się na kawałki... sypiając samotnie...
ktoś zabija ból... snując się w milczeniu...
by w końcu odpłynąć ... (...)
ktoś przyrzeka prawdziwą miłość... aż do końca świata...
a inny ucieka... odseparowany lub zjednoczony...
zdrowy lub szalony... (...)
i nawet jesli już zaplacileś ...
byłeś skrytykowany albo już uzyskałeś wsparcie ...
z każdym najmniejszym wspomnieniem dobrych lub złych obliczy losu...
nie trać snu dzisiejeszej nocy...
jestem pewien że wszytsko skończy się dobrze...
możesz wygrać lub przegrać...
ale być sobą to jedyne co możez zrobić..."...


... no właśnie ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » wtorek, 27 wrz 2005, 22:27

Pidżama Porno - Koncert w Radiowej 3
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Crash » środa, 28 wrz 2005, 19:09

Cliff Martinez - Solaris - OST
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Hnitek » środa, 28 wrz 2005, 19:26

Juras & Wigor - Wysokie loty
IGS - Na klucz
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » środa, 28 wrz 2005, 21:56

Tori Amos-Scarlet's Walk
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Suzy » czwartek, 29 wrz 2005, 00:06

.... uuuu jestem kawałek podłogi.... uuuuu nie wiem już co mam robić ....

... tak jakoś mi sie wkręciło do podusi ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » czwartek, 29 wrz 2005, 14:35

Pidzama Porno - Złodzieje Zapalniczek, :brawo:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 29 wrz 2005, 15:47

[smilie=band.gif] Gorillaz :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości