problem ze sterownikami...(windows 98) :)

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

problem ze sterownikami...(windows 98) :)

Postprzez GoRo » poniedziałek, 26 wrz 2005, 20:07

chodzi o zainstalowanie karty dźwiekowej a raczej chipsetu via na windowsie 98. Wykrywa karte jako inne urzadzenie, w menadżerze urzadzeń jest przy tym znak zapytania... sterowniki sa(ac97)... pytanie jest jak zrobic zeby on wykryl to jako karte dziwiekowa... bralem panel sterowania/ dodaj nowy sprzet/ wskazywalem mu te sterowniki a on nic. Pamietam ze robilem to ponad 100 razy ale to ponad rok temu i wsio wylecialoo z glowy... Moze ktos pamieta jak to zrobic ???
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości