![whistle [smilie=whistle.gif]](./images/smilies/whistle.gif)
pastor napisał(a):Frou Frou - Psychobabble - pseudo Didowskie downtempo z aksamitnym i zmyslowym glosem na dzien dobry. Dzien Dobryyyy....![]()
![]()
- nonetheless kawalek feri najs
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość