dawno tak nie imprezowalam 
redlovebloodgirl napisał(a):informatory, tematy maturalne...hmm jest superdawno tak nie imprezowalam
. Praca sama się nie napiszę, ale przerwę można sobie zrobić, nie? 
kamila napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):informatory, tematy maturalne...hmm jest superdawno tak nie imprezowalam
mam to samo, polski mnie wykończy, za dużo tych filozofów było. Praca sama się nie napiszę, ale przerwę można sobie zrobić, nie?
bez jaj tą pracę się pisze w 3 dni
Kamila, ja i Seba poszliśmy jednego dnia do biblioteki, drugiego dnia napisaliśmy, a trzeciego się nauczyliśmy
czy to taka filozofia ta prezentacja ?
Zlejcie sobie i piszczie miesiąc wcześniej, po co się stresować tyle czasu 

(może źle sprecyzowałam swoją wypowiedź) aktualnie pisze pracę o filozofach jako obowiązek z przerwą na inne pisanie, bardziej fascynujące, ale pomału brakuje mi pomysłów. Łukasz, a to, że Ty z Sebą tak zrobiłeś to ja wiem, ale ja raczej wcześniej niż Wy za to się wezmę

.
A dzis juztrzeba jechac do zaklimatyzowac sie wsrod studenckiej spolecznosci.

z soboty na niedzielę i jestem zadowolona
Stwierdzam, że tego mi było trzeba
![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości