
NataliaW napisał(a):McCool napisał(a):dla niewzorowych nagrodą pocieszenia jest Franio
![]()
![]()
![]()
![]()
A czy dla absolwentów też da rade taką nagrode pocieszenia załatwić.....? plissss.....
tylko musicie go ladnie poprosic 
NataliaW napisał(a):łaaaał......ostatnio tańczyłam z przewodniczącym w River pół wieczoru-ale w stringach to mogło by być coś.....ale to w następnym sezonie.....teraz już chyba nie będe miała okazji..yh...chyba, że korespondencyjnie.![]()
powiesisz sobie na ścianie z trofeami
a żałuj Natala że na dyskotece nie byłaś 

Roman napisał(a):McCool - pierwszy, kiedyś byliśmy drudzy, a pulitzera dla najlepszego redaktora dostał nasz Łukasz Jeżyk
dodam, że w tym roku w kategorii gimnazjalnej, już po raz drugi w historii nagrodę zdobyła gazeta "Szkolne klimaty" z "dwójki" - tak więc niemal całkowita dominacja Kołobrzegu
Szkolne Klimaty... pierwszą nagrodę osobiście odbierałem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 17 gości