imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » poniedziałek, 19 wrz 2005, 17:32

... zobaczymy co wygra... czy moje naukowo-buntownicze nastawienie czy leniwa chęć plotkowania przy piwku ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 21 wrz 2005, 20:35

Ja, domek, filmik, łóżeczko i komp... [smilie=cap.gif]
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » środa, 21 wrz 2005, 22:17

Ciekawe spotkanie. :wink: Służbowe ;/
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » czwartek, 22 wrz 2005, 14:57

... "domówka" ... [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 23 wrz 2005, 13:08

W końcu piątek i sympatyczne spotkanie z przyjaciółmi [smilie=group.gif] :beer: I tak sympatycznie chciałabym przez "cały" rok z chwilą wytchnienia na sen... [smilie=yoji.gif] [smilie=sleep.gif]
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » piątek, 23 wrz 2005, 13:46

W ten weekend czeka mnie raczej smutna 'imprezka' :( Chyba spotkam się z psiapsiółami na 'pożegalnym' piwku lub czymś w tym stylu. Jedna tu zostaje, druga do Szczecina, a ja do Torunia. Trzeba jakoś zorganizować taki ostatni kołobrzeski wypad, bo nie wiadomo kiedy się znów zobaczymy. Może za pół roku ;/ :cry:
No ale liczę na to, że w tym pięknym miescie studenckim, do którego się udaję spotkam ludzi chętnych na poznanie wszystkich jego zakamarków i uroków :lol:
Tzn:
:beer: :drunk: :wino: :piwo: [smilie=band.gif] [smilie=yoji.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Peny » piątek, 23 wrz 2005, 13:55

Olga napisał(a): :beer: :drunk: :wino: :piwo: [smilie=band.gif] [smilie=yoji.gif]

scena wzieta z baru.. brakuje tylko laski tanczacej na barze :lol:

A ja chyba dzis w tawernie zabaluje....choc nic jeszcze nie wiadomo..
[smilie=gathering.gif]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MarcinR » piątek, 23 wrz 2005, 14:56

NataliaW napisał(a):Imprezka 18-nastkowa....oj jak ja lubie takie 18-nastkowe imprezki..... :drunk: [smilie=pepsi.gif] [smilie=mbounce.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=pimp.gif] :cwaniak:

Tylko ja tam taka staaara będe.... :slina:


:P starsza nie znaczy gorsza , glowa do gory
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » piątek, 23 wrz 2005, 15:29

yyy.....yasene..... [smilie=bounce.gif]
[smilie=whistle.gif] wiec milej zabawy .[/quote]
MarcinR
 

Postprzez Suzy » piątek, 23 wrz 2005, 15:59

... standardowo ... zapewne Latarnia... 8)

... chyba jestem już za stara na to miejsce ale gdzie indziej usłyszę moje "nieśmiertelne" kawałki... ? :lol: to dla równowagi w sobotę chyba wyląduję w River :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości