piter_Radzikowo napisał(a):Easy Rider napisał(a):Złoota Elka w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znaak
oj Easy Easy... CZARNA ELKA!!!
zawsze mi się kolory myliły

piter_Radzikowo napisał(a):Easy Rider napisał(a):Złoota Elka w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znaak
oj Easy Easy... CZARNA ELKA!!!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości