Agunia napisał(a):McCool napisał(a):hmm.... może ja też wam jakąś płytkę podrzucę....np. z własnymi nagraniami..........
to ja już wole Mandaryne na żywo


MadziUlka napisał(a):McCool powiedz mi dlaczego tak dużo?
z tego co pamietam to zawsze było po 2 zł
czy nawet po 1zł już nie pamiętam...
z jednego browara zrezygnujesz i dasz rade
a kasa nie idzie dla nas... pieniadze ida m.in. na nagrody dla wzorowych uczniow, wiec jak bedziesz wzorowa to i nawet pieniadze wroca do Ciebie z powrotem
ale raczej bym w to wątpil 
McCool napisał(a):przesadzacie...z jednego browara zrezygnujesz i dasz rade
a kasa nie idzie dla nas... pieniadze ida m.in. na nagrody dla wzorowych uczniow, wiec jak bedziesz wzorowa to i nawet pieniadze wroca do Ciebie z powrotem
![]()
ale raczej bym w to wątpil

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości