Zainteresowanych prosze o kontakt ( albo wpis w temacie albo pw )
Głowny organizator Ged
Płatne 5 zlotych za póltorej godziny gry ...
w takim razie do zobaczenia na hali ..
licze na odzweeeeeeeeeewwww
licze na odzweeeeeeeeeewwwwUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości