Dla tych co nie wiedzą... do jutra do godz. 15.oo można sobie wygenerować darmowy legalny klucz do przeglądarki Opera. Akcja zorganizowana z okazji 10-lecia. Jak dają to trza brać ! Wystarczy podać maila a zostanie wyświetlona strona z kluczami na wszystkie systemy.