slucham kapeli, która polecił mi kumpel...na codzien nie slucham metalu, ale podobno to jeden z lepszych zespolów tego gatunku, zna ktos moze?
Nevermore - This Godless Endeavor
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
RaCiK napisał(a):Najnowsze dziecko Huntera, czyli "T.E.L.I"
Póki co jestem w trakcie przesłuchiwania... ale płyta już na mnie zrobiła bardzo pozytwne wrażenie... Odpływam...
Dobrze mieć czasem starszego brata...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości