studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » wtorek, 13 wrz 2005, 07:00

cóż... popraweczka się zbliża, a z nauką jestem 'jeszcze' w lesie :/ moje lenistwo kiedyś mnie zgubi (oby nie tym razem) :/
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Agnes » wtorek, 13 wrz 2005, 08:49

Nemo napisał(a):
Agnes napisał(a):
Nemo napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P



OOOO!!! Na tej ulicy mieszka moja znajoma ( w Gdańsku) , no prosze jaki ten swiat jest mały!!!:)

WZT trzymaj sie!!!!!!!


no Nemo o siostrze zapomnialas :P
a tak ps. trzymam kciuki za ciebie :D :D :D ale wierze ze bedzie dobrze :) :)

moje wielkie odliczanie ,,,, zostalo mi 12 dni !@!!! :) :) :) :) :)


Ja o TOBIE?!! NIGDY moja super Siostro!!! przyda sie!!! Mam andziej ze sie jeszcze na wspoolne piwko wybierzemy cała ekipa!:)



no siostro :) trza na piwo sie wybrac -->> i to koniecznie :)
zostalo mi 11 dni takze wymyslaj jakis termin :) :) :D
a tak pozatym to zaczynam sie martwic , bo chyba praca bedzie mi koligowala z zajeciami :cry:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » wtorek, 13 wrz 2005, 11:57

Spoko, damy rade!!!:)

I pomyslec ze błogi stan lenistwa sie konczy............ :(
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 14 wrz 2005, 20:45

NataliaW napisał(a):
NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Jak tam Natalia pokazywanie mieszkanka? :?: :wink:


Mieszkanko rewelacyjne....baardzo duże...wielkie okna....ładna kuchnia, ladna łazienka, wanna, prysznic, jest w nim wszytko łącznie z TV i szklankami....w moim pokoju balkon-no i tak blisko uczelni.... :jupi:

Dziś bedzie ostra rozmowa z ojcem-albo będe tam mieszkać-albo w ogóle nigdzie nie jade.... :|


No...i jednak jade....i nie będe mieszkać z babcią... :]

:spoko:

Gratuluję :przytul: i powodzenia :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » czwartek, 15 wrz 2005, 16:36

... nareszcie ruszyło z moją mgr :brawo:
... no tak ... to teraz znowu wracam do bibliotek... :cry:
ale to całe szczęście od poniedziałku .... no co ? trzeba się najpierw zresetować po ciężkim "wrześniu" :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 15 wrz 2005, 18:19

NataliaW napisał(a):
pastor napisał(a):16 wrzesnia o 16:00 najciezszy egzamin z najciezszego przedmiotu na wydziale.... i do tego [beeep] mac pisemny ... ale co nie zabije to wzmocni i z taka mysla (i paroma innymi :oops: ) pojade do Szczecina :twisted: :twisted: :twisted:


powodzenia.... :)

Przyłączam się, na pewno się przyda duchowe wsparcie :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » czwartek, 15 wrz 2005, 22:40

A jak Pastor zda to stawia piwko!!! ;) :lol:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Stavro » czwartek, 15 wrz 2005, 23:27

Tak na poprawe humoru.

Miejsce: dziekanat. Dwóch studentów wykłóca się o zaliczenie z profesorem. W pewnym momencie włącza się pani z dziekanatu:
- Chcecie chłopcy numery rejestracyjne profesora i gdzie zawsze parkuje?
Profesor:
- To gdzie te indeksy?
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kazió » piątek, 16 wrz 2005, 00:19

Gdansk - kolobrzeska ? lubie jakas ta ulice :> ale okolica raczej malo ciekawa

tymczasem wrzeszcz - sesja poprawkowa - w pazdzierniku waletuje w akademiku dopoki bede mogl ;]
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości