Telefon za darmoche !!!

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Telefon za darmoche !!!

Postprzez MzK » środa, 14 wrz 2005, 22:54

Dla tych co jeszcze nie znaja:

http://www.voipbuster.com/en/download.html

Standardowy VOIP. (czyli jak Skype i spolka)
Tyle ze za darmo do sieci stacjonarnych tych krajow:
Australia
Austria
Belgium
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Greece
Ireland
Luxembourg
Netherlands
Norway
Portugal
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States

Jeszcze do niedawna byla tez Polska, ale w tajemniczych okolicznosciach wyparowala (pewnie zasluga naszego kochanego monopolisty)

Polaczenie jest zrywane po 1-3 minutach, ale nie ma limitu polaczen.

Prostym jezykiem mowiac:
dzwonimy za darmoche z internetu na normalne numery stacjonarne :D
gadamy, gadamy, a jak przerwie dzwonimy raz jeszcze i gadamy, gadamy i tak w kolko ... szczegolnie jak sie ma rodzine za granica


milych pogawedek :lol:
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez Generał » czwartek, 15 wrz 2005, 09:00

Połączenie jest zrywane po 1 minucie, jakość bardzo dobra (ale wymaga po 10 KB/s w obie strony). Po zasileniu konta kwotą 1 Euro można na numery bezpłatne dzwonić bez zrywania.
Telefon do Polski na numery stacjonarne kosztuje 1,1 eurocent (czyli około 4 gr.).
Telefon na numery komórkowe kosztuje 20,4 eurocenta (czyli około 74 gr.).
Taryfikacja za każdą rozpoczętą minutę.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez MzK » czwartek, 15 wrz 2005, 13:40

Generał napisał(a):Połączenie jest zrywane po 1 minucie, jakość bardzo dobra (ale wymaga po 10 KB/s w obie strony). Po zasileniu konta kwotą 1 Euro można na numery bezpłatne dzwonić bez zrywania.
Telefon do Polski na numery stacjonarne kosztuje 1,1 eurocent (czyli około 4 gr.).
Telefon na numery komórkowe kosztuje 20,4 eurocenta (czyli około 74 gr.).
Taryfikacja za każdą rozpoczętą minutę.


Zgadza sie General nie doczytalem :lol: ..bo nie mialem wczoraj czasu.
Dzisiaj przejrzalem i sie zagadza.
Dzwonilem do znajomych w Niemczech na numer stacjonarny i musze przyznac jakosc polaczenia jest bdb.

Natomiast najnizsza kwota (pre-paid) na zasilenie konta to 5 Euro.

Tutaj znajduje sie cala tabela z cenami polaczen:

http://www.voipbuster.com/en/rates.html

Precz z monopolem telepsa !! :twisted:
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość