Gry z małymi wymaganiami

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Gry z małymi wymaganiami

Postprzez karol_n » sobota, 10 wrz 2005, 11:08

:D :D Poszukuje gier z malymi wymaganiami :D :D
gdybyscie mogli podać nazwy tych gier najlepiej gdy mozna je sciagnać z internetu 8) 8) 8)
karol_n
 

Postprzez filomata » sobota, 10 wrz 2005, 14:06

http://www.cda.pl/
Tu jest kilka starych gier m.in. Theme Hospital w który jakiś czas temu pogrywałem :P
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez karol_n » niedziela, 11 wrz 2005, 12:53

te gry są do ściagnięcia ta gra to RPG albo strategia :?: :?: :lamer:
karol_n
 

Postprzez Crash » niedziela, 11 wrz 2005, 13:46

UFO:EU, UFO:TFTD, UFO:Apocalypse, Dune The Game, Curse OF Enchantia, Transarctica, Monkey Island
teraz sie juz takich gier nierobi :)
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Crash » niedziela, 11 wrz 2005, 13:53

Crash napisał(a):nierobi :)


:lol: :]
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez tomo » środa, 14 wrz 2005, 14:57

ty a wez nie przeginaj pały i to zdjecie papieza wykasuj ziomek 8) 8) 8)
tomo
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2003, 19:15
Lokalizacja: ogrody

Postprzez Owee » środa, 14 wrz 2005, 19:27

Cała seria Jagged Alliance - HIPER MIODNOŚĆ i minimalne wymagania...
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez B!sH0p » wtorek, 20 wrz 2005, 22:26

Ja statnio pogrywałem w Dogfighter stara gierka dziala na wszystkim super zabawa mozliwosc grania po sieci
Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez karol_n » niedziela, 9 paź 2005, 14:53

a gra ktos z was w tibie :?: :?: :?: [smilie=yoji.gif]
karol_n
 

Postprzez obv » niedziela, 9 paź 2005, 17:56

Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Wandal » poniedziałek, 10 paź 2005, 06:11

karol_n napisał(a):a gra ktos z was w tibie :?: :?: :?: [smilie=yoji.gif]


JA gralem... Sprzedalem postac...
Cs 2d =D Wymagiania: Wlaczony komp =]
Wandal
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2003, 07:32

Postprzez obv » poniedziałek, 10 paź 2005, 16:30

poszukaj romów na necie, maja male wymagania i niezla grywalność
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

odnosnie starszych gier

Postprzez dankul » poniedziałek, 17 paź 2005, 23:22

czy nie macie i nie pogrywacie czasem z nutka sentymentu w stare sprawdzone Civilization czesci np III ja na tym skonczylem nie wiem czy IV jest ale z checia bym powrocil
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości