czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Crash » niedziela, 11 wrz 2005, 22:20

UNKLE featuring Thom Yorke - Rabbit In Your Headlights

4 a good nite sleep
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez kamila » poniedziałek, 12 wrz 2005, 12:08

DKA "król aniołów"

[Natłok mysli, to mnie niszczy, trzeba walczyć i wygrać
i zniszczyć to co boli, niepokoi, mieć oparcie w kims kto koi.

Sam nie dasz rady, zwiędniesz jak liscie, życzę Ci bys
odnalazł swoje życie, psychika to studnia, źródło wydarzeń
robisz wszystko to co ona Ci każe, widzisz twarze
smiejące się z boku, ja cierpię z powodu mysli natłoku,
to tu zostanie jak nie znajdziesz sposobu by przeciać
ten sznur ludzi wokół

Natłok mysli, to mnie niszczy, trzeba walczyć i wygrać
i zniszczyć to co boli, niepokoi, mieć oparcie w kims kto koi,
natłok mysli, to mnie niszczy, trzeba walczyć i wygrać
i zniszczyć to co boli, niepokoi, mieć oparcie w kims kto koi

Staram się patrzeć i być otwartym, jakos się trzymać w
szeregu zwartym, mieć wiarę, mieć oparcie, mieć to, co
miałem kiedyś na starcie, widzieć notki i z nieba fotki,
które Bóg posle widzac swiat gorzki nie słodki. Padam
na ziemię i proszę o sygnał, łzy ciekna po oczach bo
niszczy mnie ta wizja, chciałbym to cofnąć, naprawić,
nie umiem lecz walczę do końca aż ktoś mnie zrozumie.

DKA, DKA, DKA, ooo

Był sobie kiedys taki anioł bardzo smutny, szukał celu,
szukał sensu i szukał pokuty. Był zdrowy w sercu lecz
bardzo chory w duszy. Co się gdzie nie ruszył to widział
widmo zguby. Bóg go zawołał i powiedział 'szukaj ludzi',
więc się odważył, poszedł szukać swej otuchy, po kilku
razach, gdy go ludzie odtracali, rozwinał swe skrzydła
i poczuł smak odwagi. Płakał z radosci bo płakać powinien,
płakać łzami czystymi przez chwilę. Potem więc odszedł
z powrotem do nieba. Bóg był z tego dumny, już się o
niego nie bał, teraz ten anioł jest królem aniołów, silny
jak nigdy, bez wewnętrznych sporów
Natłok mysli, to mnie niszczy, trzeba walczyć i wygrać
i zniszczyć to co boli, niepokoi, mieć oparcie w kims kto koi]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MzK » poniedziałek, 12 wrz 2005, 12:23

Rammstein - Seemann
Rammstein - Mein Herz brennt :twisted:
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez Henry_Chinaski » poniedziałek, 12 wrz 2005, 13:50

Nie tylko słucham, ale i oglądam, jedyna dobra produkcje (zarowno pod wzgledem muzycznym jak i wizualnym) kapeli P.O.D. czyli Youth Of The Nation.. a tak sie dobrze zapowiadali.. ehh
Henry_Chinaski
 

Postprzez Suzy » poniedziałek, 12 wrz 2005, 14:52

... cios poniżej pasa... prezent w postaci kawałka - Damiena Rice "The Blowers Daughter" ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » poniedziałek, 12 wrz 2005, 17:17

The Cure, ciąg dalszy... czas na "ławke"
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Crash » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:36

The Prodigy - Jericho
The Prodigy - Scaustrofobic Sting

the good old times :)
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Nemo » wtorek, 13 wrz 2005, 09:40

Metallica-Creeping death.............
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Crash » wtorek, 13 wrz 2005, 16:47

Eminem - The Eminem Show
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości