
slonkokg napisał(a):Suzy napisał(a):Mieczysław Fogg "a ja sobie gram na gramofonie"
- stary kawałek odświeżony nową aranżacją - rewelacja![]()
ZmieniłamTo jest taki wypas, że mi się humor poprawił
Ihaaaaaaaaa

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości