kurczaczek napisał(a):Agnes napisał(a):kurczaczek napisał(a):Mieszkanie jest...
Studia są...
Gdańsk czeka...
Oby do 26...
witaj w Gdanskukotku
Szybciej kurczaczku
Dziękuje i mniejmy nadzieje do zobaczenia na stacji pkp, bo z tego co slyszałam, wszyscy kołobrzezanie się tam spotykają...
nie no kotku kotku
tak jakos bardziej pasuje
a co do spotkania to zapene na stacji pkp . , a moze jakies party Gdanskie ? sopockie?
:)
zreszta blisko jest wydzial mojej uczelni , tzn blisko twojej szkoly
wiec bede cie nawiedzala
a w jakiej dzielnicy mieszkanie >>??

kotku 




na tej samej ulicy co uczelnia