w domu 
keeper napisał(a):impreza domowa pożegnalna. Wszyscy będziemy się żegnać: mama, która leci do Grecji, brat z dziewczyną, którzy lecą do Anglii, ja, która polecę do nocnego po fajki...

olkakg napisał(a):slonkokg napisał(a):hehe słyszałam o tej "nieoficjalnej" imprezie po tamtej stronie plaży
Miłej zabawy
dzięki, mam nadzieje, będzie fajna zabawa

olkakg napisał(a):Easy Rider napisał(a):Te córuś, Ty tak nie szalej![]()
czy ja o czymś nie wiem??![]()
maaamooo![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości