1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 7 wrz 2005, 16:49

Mariol napisał(a):A zimą się grono denerwuje jak się nie rozbieramy z kurtek....

:roll:

huhuha huhuha nasza zima zla :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » środa, 7 wrz 2005, 17:51

kolucho napisał(a):(...)Chcialbym zaapelowac do meskiej czesci grona pedagogicznego o meska solidarnosc :!: Nie zabierajcie chlopakom ostatniej motywacji do nauki i uczeszczania do szkoly (...)

motywacji do nauki, o mamo, konam... :lol: , 8)

Ja chyba sfiksuje z tymi tematami z polaka, źle jak za mało, ale i źle jak za dużo :? Jutro będę musiala zaatakować swoją polonistkę i podpytać się o "różne" sprawy z tym związane.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » środa, 7 wrz 2005, 17:54

kamila napisał(a):Ja chyba sfiksuje z tymi tematami z polaka, źle jak za mało, ale i źle jak za dużo :? Jutro będę musiala zaatakować swoją polonistkę i podpytać się o "różne" sprawy z tym związane.


Nie tylko ty...
Ja po niewielkich wyjaśnieniach dalej nie wiem co wybrać... :?
Mariol
 

Postprzez groszeq » środa, 7 wrz 2005, 18:03

Mariol proponuję język gwary szkolnej :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » środa, 7 wrz 2005, 18:12

A jest taki temat.... :o
Mariol
 

Postprzez groszeq » środa, 7 wrz 2005, 18:19

A jednak jest :lol:

A tak na serio, to trudno jest coś normalnego wybrać z tych tematów. Jestem ciekawa, ile te polonistki wiedzą na każdy z nich. Bo niektóre to jakby z kosmosu statkiem przyleciały :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Olga » środa, 7 wrz 2005, 19:15

Kurcze!! Dajcie poczytać te tematy :lol: ... na prawdę muszę je sobie skądś skombinować. 'Ekonom' ma bardzo fajne :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » środa, 7 wrz 2005, 19:38

:lol:
widziałam te tematy... :?
aż Wam współczuje... jak ja sie ciesze, że jeszcze mam 3 lata :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olga » środa, 7 wrz 2005, 19:44

olkakg napisał(a)::lol:
widziałam te tematy... :?
aż Wam współczuje... jak ja sie ciesze, że jeszcze mam 3 lata :P

Ty się lepiej tak nie ciesz :P maturzyści 2006 przynajmniej wiedzą co ich na maturze czeka i jak ona wygląda. Za trzy lata może być jeszcze gorzej jak 'mądrzy' ludzie zaczną wprowadzać w życie swoje kolejne 'genialne' maturalne pomysły :P :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » środa, 7 wrz 2005, 19:46

Olga napisał(a):Ty się lepiej tak nie ciesz :P maturzyści 2006 przynajmniej wiedzą co ich na maturze czeka i jak ona wygląda. Za trzy lata może być jeszcze gorzej jak 'mądrzy' ludzie zaczną wprowadzać w życie swoje kolejne 'genialne' maturalne pomysły :P :lol:


Ciii :wink: będzie dobrze..
ale pewnie i tak mój rocznik będzie miał 'łatwiejszą' mature.. zobaczysz :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » środa, 7 wrz 2005, 19:48

olkakg napisał(a):
Olga napisał(a):Ty się lepiej tak nie ciesz :P maturzyści 2006 przynajmniej wiedzą co ich na maturze czeka i jak ona wygląda. Za trzy lata może być jeszcze gorzej jak 'mądrzy' ludzie zaczną wprowadzać w życie swoje kolejne 'genialne' maturalne pomysły :P :lol:


Ciii :wink: będzie dobrze..
ale pewnie i tak mój rocznik będzie miał 'łatwiejszą' mature.. zobaczysz :P :twisted:


:lol: :lol: pomarzyć zawsze można...
Mariol
 

Postprzez Olcia » środa, 7 wrz 2005, 20:07

Mariol napisał(a):[

:lol: :lol: pomarzyć zawsze można...


a tam.. jakie marzenia.. ja już to wiem.. przecieki były :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sylwia » czwartek, 8 wrz 2005, 13:11

Nie przesadzajcie z tymi tematami na ustny polski. Widziałam je, przeczytałam. Macie ich więcej do wyboru i powinniście się cieszyć. Tematy ciekawe. Ja w tamtym roku od razu wybrałam sobie temat.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » czwartek, 8 wrz 2005, 13:25

Sylwia napisał(a):Nie przesadzajcie z tymi tematami na ustny polski. Widziałam je, przeczytałam. Macie ich więcej do wyboru i powinniście się cieszyć. Tematy ciekawe. Ja w tamtym roku od razu wybrałam sobie temat.

Mi wybranie tematu zajęło 30 sekund :lol: .... dostałam kartki do ręki, poukładane w przypadkowej kolejności i 'mój' temat był pierwszym jaki przeczytałam. Od razu wiedziałam, że to będzie ten i żaden inny :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » czwartek, 8 wrz 2005, 15:12

Sylwia napisał(a):Nie przesadzajcie z tymi tematami na ustny polski. Widziałam je, przeczytałam. Macie ich więcej do wyboru i powinniście się cieszyć. Tematy ciekawe.

Tak zgodzę się, być może im więcej tym lepiej, ale niekoniecznie, bo mam upatrzonych ok 10 tematów, i co? To jest jak z kupnem bluzki w india shopie, Sylwia :lol: ,masz ich full i zastanów się którą kupisz, ale szybko, bo Ci sklep zamkną.
:twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość