Poza tym: zobaczy się...

olkakg napisał(a):wczoraj Koszalin![]()
dzis Pila [wesele kuzyna![]()
Razem bawicie się na weselu dzisiaj... 
kazió napisał(a):: APEL :
jesli ktos mnie dzis wieczorem spotka, ktos kto mnie zna ,to nie wzgardze piwkiem , moge nawet dowcip wzamian opowiedziec

kamila napisał(a):kazió napisał(a):: APEL :
jesli ktos mnie dzis wieczorem spotka, ktos kto mnie zna ,to nie wzgardze piwkiem , moge nawet dowcip wzamian opowiedziec
czekam na ten dowcip![]()
jessssssso, wczoraj przesada, wpierw domówka, Fidlers, antidotum i na koniec latrynka, ojjj... działo się

To dobre

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości