bedzie ciekawie
o szczegolach dowiecie sie w pazdzierniku 
MadziUlka napisał(a):buahaha przechrzczono mnie na Aleksandrę!!!![]()
nie ma to jak wychowawczyni wpisze Ci do dziennika inne imie.....
Magnus napisał(a):MadziUlka napisał(a):McCool napisał(a):Ola Ola chodź na jabola
hmmm poszłabym ale wtedy Madzia by mnie pobiłaaaa tam przejmujesz się Madzią
Obronimy Cię

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości