studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 wrz 2005, 21:41

kurczaczek napisał(a):Cały czas jestem w trakcie intensywanewgo poszukiwania lokum w Gdańsku...
Przechodze przez męczarnie..., dziwnie mi się rozmawia z ludzmi... :|
Rachunek za telefon przyjedzie spory, ale fakt faktem musze znaleźć własne 4 sciany do 15 września :doh:
I zacznie się... życia studenckie...

Powodzenia :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » sobota, 3 wrz 2005, 15:36

kurczaczek napisał(a):Cały czas jestem w trakcie intensywanewgo poszukiwania lokum w Gdańsku...
Przechodze przez męczarnie..., dziwnie mi się rozmawia z ludzmi... :|
Rachunek za telefon przyjedzie spory, ale fakt faktem musze znaleźć własne 4 sciany do 15 września :doh:
I zacznie się... życia studenckie...
ja załatwiłam sobie akademik, ale od wczoraj mam chętnego na wynajęcie czegoś. Może kiedyś się przypadkiem tam spotkamy ;)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kurczaczek » sobota, 3 wrz 2005, 16:53

Sylwia napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Cały czas jestem w trakcie intensywanewgo poszukiwania lokum w Gdańsku...
Przechodze przez męczarnie..., dziwnie mi się rozmawia z ludzmi... :|
Rachunek za telefon przyjedzie spory, ale fakt faktem musze znaleźć własne 4 sciany do 15 września :doh:
I zacznie się... życia studenckie...
ja załatwiłam sobie akademik, ale od wczoraj mam chętnego na wynajęcie czegoś. Może kiedyś się przypadkiem tam spotkamy ;)

Zapewne na stacji pkp ;)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 wrz 2005, 13:51

NataliaW napisał(a):I już jestem na liście....:)

Tylko, gdzie ja mam mieszkac...hmm.....:|

Znając Ciebie to poradzisz sobie... :super:
Poza tym... powodzenia :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 5 wrz 2005, 23:32

Pilsner napisał(a):ma ktos wolny pokoj na stancji w szczecinie?

ja mogę mieć jak załatwię chatę :lol:
ostatnio miałem ze znajomymi ofertę mieszkania, wyremontowanego, 2 tv, kablówka, z oknami pcv, z pralką, lodówką, świeżutką łazienką... szkoda, że to wsyztsko to był kit sprzedawcy, kiedy zrezygnowaliśmy zaczął nam proponować, że jak weźmiemy chatę załatwi nam pracę w Niemczech :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 5 wrz 2005, 23:50

Taaa .... mieszkanie ... szukanie go to chyba największa zmora studenta :lol:
Szukam czegoś sama. Nie chcę wejść w jakąś grupę. Nie chcę być w pokoju/mieszkaniu z obcymi. Wogóle nie mogę być z kims w pokoju, bo nie potrafię tak funkcjonować :? .... muszę być sama. Tylko wtedy mogę być na luzie i przede wszystkim tylko wtedy mogę sie uczyć. Same problemy .... no i praca, praca i jeszcze raz praca .... bez niej nie ma mieszkania :evil:

Ahhh jak dobrze było w liceum :lol:
A tak na prawdę to, pomimo tych problemów, już nie moge sie doczekać wyjazdu. Chociaz czasem mam mieszane uczucia :?

Studentka :lol: jak to dziwnie brzmi ..... co prawda zaoczna ale kilka dni temu zaczęłam dostrzegać niepodważalne zalety studiowania zaocznego :spoko: i chyba się cieszę z takiego obrotu spraw ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Crash » wtorek, 6 wrz 2005, 09:49

Ja tez w dalszym ciagu poszukuje mieszkania :) jakby ktos sie chcial zaoferowac to ja jestem chetny :) (we wrzeszczu i okolicach ofkors).... a tak btw calkiem niezle miejsce na rozpoczecie poszukiwan ----> anonse.pl
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Kalynka » wtorek, 6 wrz 2005, 10:07

Ja mam akademik w Toruniu na poczatek, z niego bede szukala mieszkania i jakichs ludzi do Niego, zeby podzielic sie kosztami. :]
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Peny » wtorek, 6 wrz 2005, 11:12

Pilsner napisał(a):ma ktos wolny pokoj na stancji w szczecinie?

albo w poznaniu? :idea:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 6 wrz 2005, 14:27

OLGA: gdzie będziesz studiować? :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » wtorek, 6 wrz 2005, 14:28

a mi sie nie chce wracac do pyrlandii :(
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Olga » wtorek, 6 wrz 2005, 14:34

Crash napisał(a):calkiem niezle miejsce na rozpoczecie poszukiwan ----> anonse.pl

wiem :) .... właśnie tam szukałam i jest kilka fajnych ofert ale musze czekać na informacje o pracy :?
Ceny w Toruniu są całkiem niezłe i to mnie cieszy, bo za na prawdę fajną chatę płaci się niewiele.

ZAINTERESOWANA napisał(a):OLGA: gdzie będziesz studiować? :wink:

W Toruniu ... zaoczna Administracja :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości