jAc_EnTy napisał(a):tylko ciekawe jakie bedzie mial wymaganiabo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral
zapowiada sie ciekawie
Zmowa producentow i programistow. 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość