2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » piątek, 2 wrz 2005, 13:54

pierwszaki jak zwykle nie umieją się poruszać po szkole, stąd na schodach choćby można cholery dostać, albo przy tym jakże przejrzystym i estetycznym planie lekcji
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » piątek, 2 wrz 2005, 16:16

KaucZ napisał(a):hmm... no ciekawe czy zyska przynajmniej czesc tej sympatii jaką zyskała pani Wandzia swego czasu :|


a ja jej nie zauważyłem,

ale trudno jej będzie osiągnąć choć w części taką popularność jaką cieszyła się charyzmatyczna pani Wandzia (nie chcę użyć określenia Wanda I)

[ Dodano: 05-09-02, 17:17 ]
a pokolenie Magnusa nie wie co to Wanda :lol: :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez minas » piątek, 2 wrz 2005, 19:25

mam nadzieje tylko ze Nowa p. Wanda nie stanie sie taka jaką stała sie jej poprzedniczka.
a swoją drogą to mi sie na razie podoba powrót do szkoly szczególnie że ja mam jeszcze wakacje, ale niestety chorobowe
do zobaczenia we wtorek
drżyjcie pierwszaki :) :P :evil: :twisted:
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Roman » piątek, 2 wrz 2005, 20:44

faktycznie ten Magnus taki młody nie jest, ale mi sie wydawało, że on jest w klasie II

a na pierwszaków chyba można ponarzekać, choćby dlatego, że my już nimi nie jesteśmy (ot taki atawizm)

a nowi pracownicy szkoły z pewnością dobrze sobie radzą (zwłaszcza pan od polskiego)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez minas » piątek, 2 wrz 2005, 21:46

słonko ja broń Boże nie chciałam nikogo porównywać
a z drugiej strony też sie ciesze że urząd p. odżwiernej został przywrócony

Fajnie jest też że jest wielu nowych nauczycieli w tm pan od polskiego :)
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez McCool » piątek, 2 wrz 2005, 23:45

ta nowa Pani W. wydaje sie byc ok :) w sumie na przygotowaniach do apelu rozpoczynającego rok szkolny chętnie użyczała swoją pomocą a na dodatek już zaczyna gonić wszystkich niechcianych gości... ;) np moich kolegów z kopra buehehe :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości