KaucZ napisał(a):hmm... no ciekawe czy zyska przynajmniej czesc tej sympatii jaką zyskała pani Wandzia swego czasu



w sumie na przygotowaniach do apelu rozpoczynającego rok szkolny chętnie użyczała swoją pomocą a na dodatek już zaczyna gonić wszystkich niechcianych gości...
np moich kolegów z kopra buehehe 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości