Mariol napisał(a):Jak sie tak przyjrzałam planowi lekcji, to nie podoba mi sie powrót do szkoły...też wolę mieć cały tydzień na 8:00
i kończenie lekcji o 16:20 czy coś takiego...![]()
Nie zgadzam sie na to.. choć wiem, że to sie nie liczy, że mi sie to nie podoba...
Nie marudz. Inni mogą mieć gorzej!
hmm..jak to bylo... piątek godzina 8. 00, lekcje:angielski, geografia polski... koniec lekcji o 10.30? to były czasy... prawda dziewczyny?
jeszcze miesiąc wakacji


też wolę mieć cały tydzień na 8:00

<
>
co z tego ze mam na pozniejsza..przeciez po nocach uczyc sie nie powinno



ciesz sie..ja musialabym po 5 wstawac