Magnus napisał(a):Nie... NIee...! NIEEEEEEEEE!!!! NIe róbcie mi tego
aaaaaaaaaa!!
Kiedy pierwsza ucieczka?
pierwszego?
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
kamcia napisał(a):Dziś wychowawczyni obwieściła nam cudowną informację... że studniówka wypada 13 stycznia... w piątek! Pewnie będzie multum połamanych obcasów) dlatego ja idę na boso

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości