imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MzK » czwartek, 1 wrz 2005, 19:18

report popieram .... gute Nacht ....
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez kamila » czwartek, 1 wrz 2005, 19:34

agentWomen napisał(a):
kamila napisał(a):weekend w Poznaniu, zapowiada się ciekawie :aloha: :jupi:

Owszem zapowiada sie ale nie zapominaj ze wszytskie trzy jestesmy jeszcze chore a jutro mamy jechac! :help: dobrze ze kierowce i pilota ma[aaaaaapsik]my zdrowych :wink:

bez komentarza co do tego wyjazdu :smiech: :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » czwartek, 1 wrz 2005, 19:36

ach śpij report5
jeśli gwiazdkę z nieba chcesz
weź sobie
:twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » czwartek, 1 wrz 2005, 19:40

Ja, "Jasiek" i łzy...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez filomata » czwartek, 1 wrz 2005, 20:27

Dziś plaża, jutro może latarnia i jakoś to będzie :twisted:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Peny » czwartek, 1 wrz 2005, 20:38

ja dzis imprezuje z ksiazka podusia i kubkiem cieplej herbaty... A co, nalezy mi sie! W koncu wielki stres minal... :oops: :maruda: :szczesliwy:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 wrz 2005, 21:17

kamila napisał(a):
agentWomen napisał(a):
kamila napisał(a):weekend w Poznaniu, zapowiada się ciekawie :aloha: :jupi:

Owszem zapowiada sie ale nie zapominaj ze wszytskie trzy jestesmy jeszcze chore a jutro mamy jechac! :help: dobrze ze kierowce i pilota ma[aaaaaapsik]my zdrowych :wink:

bez komentarza co do tego wyjazdu :smiech: :|


taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :brawo:
Bywa i tak :smiech:
czeka nas Kołobrzeski park rozrywki :lol:
nawet poziomowy w niekórych miejscach :doh:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 wrz 2005, 21:44

kurczaczek napisał(a):Ja, "Jasiek" i łzy...

Co się stało kurczaczku? :?: :przytul:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » czwartek, 1 wrz 2005, 21:55

"Imprezowałem" w gorącej kąpieli czytając super wspomnienia starego Wiarusa
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez agentWomen » piątek, 2 wrz 2005, 15:07

Aaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj dzika noc nie sister?
tak dzisiaj szaleje z Kamila niestety nie w Poznaniu jak planowałyśmy ale odbijemy sobie tutaj :wink: :wink:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » piątek, 2 wrz 2005, 15:18

agentWomen napisał(a):Aaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj dzika noc nie sister?
tak dzisiaj szaleje z Kamila niestety nie w Poznaniu jak planowałyśmy ale odbijemy sobie tutaj :wink: :wink:

tylko nie "dzika" wszystko, tylko nie "dzika" :yay: , bo źle mi się kojarzy, hehehe.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » piątek, 2 wrz 2005, 15:22

kamila napisał(a):
agentWomen napisał(a):Aaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj dzika noc nie sister?
tak dzisiaj szaleje z Kamila niestety nie w Poznaniu jak planowałyśmy ale odbijemy sobie tutaj :wink: :wink:

tylko nie "dzika" wszystko, tylko nie "dzika" :yay: , bo źle mi się kojarzy, hehehe.


Przestań :P
nie ma D w K-gu
Imprezujemy i już :!: :drunk: :beer:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kazió » piątek, 2 wrz 2005, 19:14

: APEL :

jesli ktos mnie dzis wieczorem spotka, ktos kto mnie zna ,to nie wzgardze piwkiem , moge nawet dowcip wzamian opowiedziec, miejcie w sobie boga ludzie :) zostalem okradziony przez moje 2 wcielenie . pozdro ;)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez SAVARY » piątek, 2 wrz 2005, 22:31

jutro będę w gościach :D :D :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jakotako » sobota, 3 wrz 2005, 08:49

Cały tydzień się oszczędzałem. Dziś kolega postanowił popełnić publicznie samobójstwo-ŚLUB I WESELE-start 14.00- koniec chyba pojutrze. Zwariował na tyle że robi wesele na 150 osób. :lol: :lol: :lol: :lol: OJ, gdzie są posty na temat hiper big kaca???? :wink: :wink:
Avatar użytkownika
jakotako
Dyskutant
 
Posty: 165
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2005, 17:22
Lokalizacja: K-g

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości