coś wygrałam?

Bruno napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Ok, obiecanki cacanki![]()
![]()
Nie pekaj, nawet kawe czy herbatke zrobie
HI-HOT napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Ok, obiecanki cacanki![]()
![]()
HI-HOT: ludzi nie poznajesz na mieście?
nastepnym razem mnie kopnij...![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości