Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co .. 
MarcinR napisał(a)::P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co ..

MarcinR napisał(a)::P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co ..
browc dla tego kto ją dobrze skoci 
Mariol napisał(a):redlovebloodgirl mogę Tobie pomóc...![]()
![]()
![]()
Hmmm... a w piątek 02.09.2005 moglibyśmy mieć wolne...![]()

redlovebloodgirl napisał(a):na 10?moge przyjsc razem z lozkiem i podusia?

kamila napisał(a):Rymek_Hunter napisał(a):moja kuzynka teżbrowc dla tego kto ją dobrze skoci
która to Łukaszku?, hyhy.
Witaj szkoło
Dla Ciebie będą 2 browce 
czy nikt nie bierze pod uwage tego, ze uczniowe musza jakos do szkoly dojechac? 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości