Szukam Softu

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Generał » niedziela, 28 sie 2005, 18:10

To fakt, spada tym bardziej im bardziej dziadowski siedzi w AP procesor.

Jednak nadal twierdzę, że Radius (ze względu na specyfikę sieci bezprzewodowej) nie rozwiąże Twoich problemów.
Jeśli piszesz o PPoE to jest ostateczne rozwiązanie problemu, ale jak mi się wydaje nie ma serwera PPoE na Windowsa, choć klienci są, niestety tylko komercyjni.
Polecam krótki artykuł o Radiusie.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez McBolo » niedziela, 28 sie 2005, 19:18

Generał napisał(a):...
Jeśli piszesz o PPoE to jest ostateczne rozwiązanie problemu, ale jak mi się wydaje nie ma serwera PPoE na Windowsa, choć klienci są, niestety tylko komercyjni.
Polecam krótki artykuł o Radiusie.

to ci sie zle wydaje.
zarowno serwer a tym bardziej klient jest dostepny na windowsach
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Generał » poniedziałek, 29 sie 2005, 05:42

Jakieś przykłady?
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez McBolo » poniedziałek, 29 sie 2005, 07:16

nie stac Cie na moje korepetycje!

klient jest dostepny bezposrednio z polaczen intenretowych - a chcac miec pppoe poczytaj sobie o double-dial VPN

windows nawet obsluzy PPPoA, ale wiekszosc ignorantow zawsze twierdzi ze ten system potrafi sie tylko zacinac i zapchac
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Generał » wtorek, 30 sie 2005, 08:24

Teoretyzujesz, bez żadnej podbudowy merytorycznej?
Podaj nazwę serwera PPoE pod Windows i nazwę klienta do zastosowań komercyjnych.
Wątek ma pomóc rozwiązać konkretny problem, a nie zaspokoić potrzeby grafomańskie teoretyka.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez McBolo » wtorek, 30 sie 2005, 08:50

klient nazywa sie klient a serwer nazywa sie serwer

o reszte spytaj sie swojego oblatanego administratora!!
a myslalem, ze Ty juz wszystko wiesz i rozumy pozjadales, a jednak .....

to B!sH0p potrzebuje rady a nie Ty, jak bedzie chcial mojej pomocy (a stwierdzil, ze VPN oparty na pppoe - tak tak, modry kolego pppoe to nie jest oprogramowanie, a tylko protokol nie jest tym czego potrzebuje), to sie zapyta na PW
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Generał » wtorek, 30 sie 2005, 19:50

no nic ... musze ci przyznac racje o wszechwiedzący !!!!
przepraszam, że raczyłem podważać twoje wypowiedzi
Jestem tylko maluczkim administratorem najlepszej sieci w kolobrzegu - Millenium
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez McBolo » piątek, 2 wrz 2005, 20:42

no, moj kochany BYŁY szefie, przynajmniej przyznajesz się do błędów :twisted: :twisted:
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 2 wrz 2005, 23:42

Generał napisał(a):(...) najlepszej sieci w kolobrzegu - Millenium

bez jaj :lol: wykwitny dowcip :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szczególnie na Wojska Polskiego :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość