przez marek » poniedziałek, 29 sie 2005, 12:02
już jakiś czas temu zapowiedziano zejście z procków Motoroli na Intele. Myslę że to konsekwencja tego ruchu, kolejny powazny konkurent (system operacyjny) dla Windowsa i dostosowany do pracy desktopowej. Apple szuka nowych rynków