slonkokg napisał(a):btw. Zakończenie tego roku szkolnego - 30 czerwca 2006 r.![]()
![]()
![]()
to wcale nie jest śmieszne
jak chce przebrnąć do tego 30 to musze juz teraz uruchomić w sobie "kombinatora v 1.0"
dobra dobra, co złego to nie ja
stary jestem, korzonki mi doskwierają a do szkoly strasznie daleko
spokojnie Martuś, ja wiem ze nie chcesz nas widziec, ale nie bój sie, bo na pewno i tak Cie odwiedzimy nie raz
chociaż żeby sztuczny tłum w sekretariacie zrobić
jakby nie było... to do zobaczonka


Ja tam w Was wierze, moje drogie Dzieciaczki
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)