2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » niedziela, 28 sie 2005, 17:12

slonkokg napisał(a):btw. Zakończenie tego roku szkolnego - 30 czerwca 2006 r. :lol: :lol: :lol:

to wcale nie jest śmieszne :? :shock: :P :P jak chce przebrnąć do tego 30 to musze juz teraz uruchomić w sobie "kombinatora v 1.0" :lol:

dobra dobra, co złego to nie ja :P stary jestem, korzonki mi doskwierają a do szkoly strasznie daleko ;) :P

spokojnie Martuś, ja wiem ze nie chcesz nas widziec, ale nie bój sie, bo na pewno i tak Cie odwiedzimy nie raz :D chociaż żeby sztuczny tłum w sekretariacie zrobić ;)

jakby nie było... to do zobaczonka :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » niedziela, 28 sie 2005, 17:13

slonkokg napisał(a):
Agunia napisał(a):achhh... i znów się zacznie.... tylko w tym roku 3razy więcej pracy mnie czeka.... ;/
do zobaczenia w czwartek.... :?


Aga, bedzie dobrze :spoko: Zobaczysz jak to zleci, a na bank sobie poradzicie :) Ja tam w Was wierze, moje drogie Dzieciaczki :* :jupi: :super:

dzięki Martuś :)
mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz.... :)
:*
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » niedziela, 28 sie 2005, 17:14

to ja już wiem kto mi te nagany za ucieczki wypisywał :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » niedziela, 28 sie 2005, 17:18

slonkokg napisał(a):To bądzcie niegrzeczni, ale róbcie tak, zeby nikt Was nie dorwał i zebym nie miała przez Was dodatkowej pracy ;)


jak sobie życzysz.... :twisted:

Acha :) W sobote 3 wrzesnia, odpracowujemy 31 października :) Nie narzekajcie, bo potem bedziemy mieli dłuzszy weekend. Ja tez do pracy normalnie od 7:30 do 15:30, a Wy chyba według planu z poniedziałku. II i III klasy lekcje, klasy I spotkanie integracyjne. Szczegółowe info - czwartek, w klasach wg rozwieszonego wykazu. Buziole :D


oł noł!!!! za co?? :cry:
heh.... jakoś będzie trzeba przeżyć... :cry:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » niedziela, 28 sie 2005, 17:25

ooo mama :/ a ja już miałem plany na w/w sobotę... :cry:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » niedziela, 28 sie 2005, 17:29

McCool napisał(a):ooo mama :/ a ja już miałem plany na w/w sobotę... :cry:


nawet nie mów.... zostanie mi w sumie jeden dzień, żeby przyjechać do domciu i spotkać się z....
:cry:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » niedziela, 28 sie 2005, 17:37

ja mam małą nadzieje ze Gromek zorganizuje integracje pierwszakom i nam się jakoś upiecze :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » niedziela, 28 sie 2005, 17:40

McCool napisał(a):ja mam małą nadzieje ze Gromek zorganizuje integracje pierwszakom i nam się jakoś upiecze :)

no przecież Martuś napisała, że pierwszaki mają integrację...
także... masz szczęście bomblu...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » niedziela, 28 sie 2005, 17:43

matko, to już ostatni roczek

a jaki krótki (choć jak widzę tę datę 30.06 to mi się momentalnie jakoś lekko na duszu robi :P)

teraz wszystko leży w rękach pana Ołdaka, co by według pierwszego prototypowego planu lekcji na poniedziałek klasie IIIa wrzucił jakieś wuefy, religie itp. i w ogóle to nie więcej jak 4 i najlepiej gdzieś tak na 10.35 :P :twisted:

[ Dodano: 05-08-28, 18:45 ]
McCool, na ten rok to Kombinator v 1.0 może się okazać za słaby

radzę update'a :spoko:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » niedziela, 28 sie 2005, 17:49

Roman napisał(a):teraz wszystko leży w rękach pana Ołdaka, co by według pierwszego prototypowego planu lekcji na poniedziałek klasie IIIa wrzucił jakieś wuefy, religie itp. i w ogóle to nie więcej jak 4 i najlepiej gdzieś tak na 10.35 :P :twisted:



mam nadzieję, że klasą IIIf (matko, jak to brzmi) też zajmie się w wygodny dla nas sposób... :twisted:
hyhyhy... ale teraz faktycznie będę miała po 4, 5 góra 6 lekcji... :jupi:
w końcu trzeba odnajdywać jakieś pozytywne strony we wszystkim :wink:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » niedziela, 28 sie 2005, 18:05

Agunia napisał(a):no przecież Martuś napisała, że pierwszaki mają integrację...
także... masz szczęście bomblu...

nie mów do mnie bomblu, bomblu :P no to się cieszcie, bo ja pewnie będę sie integrował razem z pierwszakami... :roll:

Roman, jak update nie pomoże to będe jechał na kodach :lol: "god" , "give all" , a w ostatecznosci "kill teacher <name>" 8) :twisted:

[ Dodano: 2005-08-28, 19:09 ]
a licencje na program będę sprzedawał :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 28 sie 2005, 18:25

Agunia, w jednym z kołobrzeskich gimnazjów zdaje się, że była klasa III k (sic!)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » niedziela, 28 sie 2005, 19:17

Roman napisał(a):Agunia, w jednym z kołobrzeskich gimnazjów zdaje się, że była klasa III k (sic!)


byla i I L ale ja zlikwidowali. a bylo to w gim. nr 3 czyli w starej siodemce :]
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości